top of page

Heal Your Life WorkshOP®

 

2 Günlük Bu Eşsiz Deneyime Hazır Mısınız? 

 

Dünyaca ünlü bu çalışma, dünyada Kişisel ve Spiritüel Gelişim’in öncüsü Louise L. Hay tarafından oluşturulmuş; bu workshop'a katılan ve kitaplarını okuyan milyonlarca kişinin hayatının olumlu yönde değişmesine katkı sağlamıştır.

 

Hayatımızdaki olumlu ya da olumsuz, neredeyse tüm kodlamalarımızı, çocuk yaşlarda tamamlıyoruz. Hayata dair, kendimize dair, çevremizdeki kişilere dair her türlü oluşturduğumuz inanç kalıplarımız o yaşlardaki kodlarımızın birer eseri aslında. Farkında olmadan o kodlamaların bizim bu yaşımızdaki kendimizin davranışlarına ve düşüncelerine hatta ilişkilerine yansıyor. Yaşadığımız problemlerimizin, sıkıntıların bu kodlamalar olduğunu farketmeden kendimize çok kızıyoruz, sinirleniyoruz. Ama aslında kızan yanınız, öfkelenen yanınız içinizdeki o çocuk...Eğer önünüzde üç yaşında  korku dolu gözlerle bakan bir çocuk olsaydı ne yapardınız? Yine ona da bu şekilde kızar ve öfkelenir miydiniz? Yoksa ona doğru kollarınızı kocaman açarak ihtiyacı olduğunu bildiğiniz sevgi ve şefkatinizi tamamiyle vererek kendisini güvende hissetmesini mi sağlardınız? Siz çocukken belki çevrenizdeki kişiler, ebeveynleriniz size nasıl davranacaklarını bilememiş, sevgilerini gösterememiş olabilir. Geçmişte olan oldu, ama şimdi, şuanda siz kendinizde neleri değiştirebilirsiniz?...

 

Heal Your Life Workshop® yukarıda belirtilen hepimizin hayatındaki dönüm noktası olan çocukluğumuzu baz alarak kişinin fiziksel, ruhsal,duygusal ve zihinsel olarak kendisi ile birlikte çalışmasına olanak sağlar. Kişi  kendi oluşturduğu düşünce kalıplarının, duygularının ve zamanında bilinçaltına tohum olarak ektiği şimdi ise büyütmüş olduğu inanç kalıplarının kendisini ve hayatını nasıl etkilediği ile ilgili büyük bir farkındalık yaşar. Ancak bu sadece farkındalık boyutunda kalmaz. Heal Your Life Workshop®  kişiye kendisini, hayatını nasıl iyileştirebileceğini, yaşamının her yönünde daha tatminkar, mutlu ve huzurlu olabilmesi yönünde uygulamalı çalışmalar yaparak kişi de öğrenme yaşatır. Kişiler gerçek anlamda kendini görme , anlama, kabul etmeyi deneyimler. Bunu hayatının her alanına uygulama becerileri kazanarak kendini ve hayatı sevmeyi öğrenir.

 

Workshop’a  her seviyeden kişi katılabilir. Yaşadığımız olaylar aynı gibi gözükebilir ama nasıl parmak izlerimiz sadece bize özelse ve dünyada bir başka örneği yoksa yaşadığımız olayların bizde bıraktığı izler de tamamiyle bize özeldir. Bu nedenle her katılımcı kendi eşsiz deneyimini yaşar. Kişinin hayatının olumlu bir anında olması veya zor bir dönem içinde olması bu Workshop'tan alacağı faydayı tek başına değiştirebilecek bir etmen değildir. Dünyanın bir çok yerinde bu Workshop'a katılan kişiler hayatlarında huzur, tatmin, sevgi, mutluluk, başarı, bolluk, bereket gibi birçok olumlu değişimi deneyimlemiş ve deneyimlemeyede devam etmektedir.

 

Bunlar göz önüne alındığında Heal Your Life Workshop® kişinin hem kendisine hem de başkalarına verebileceği değerli ve kalıcı bir hediyedir.

 

Heal Your Life ile ilgili daha detaylı bilgi için  http://www.healyourlife.com/

 

Heal Your Life Workshop® Lisanslı Eğitmeni olarak  benim düzenlemiş olduğum programa katılmak için lütfen "İletişim" bölümünde yer alan telefon numarası veya e-mail adresi ile kayıt yaptırınız.

 

 

 

bottom of page